środa, 6 czerwca 2012

Z kieszonką

Wczoraj cały wieczór i pół nocy walczyłam z zagadnieniem, w jaki sposób ofiarować prezent w postaci pieniędzy. Natchniona wyzwaniem w Craft4You, które już dobiega końca, zaczęłam od szkicowania. Tematem przewodnim była "kieszonka". Po szkicowaniu zabrałam się za produkcję prototypu :) Wszystko trzeba było powymierzać i sprawdzić w naturze, czy oby prezent się zmieści. Poza tym zależało mi, żeby karteczka miała smukłe proporcje, z drugiej strony chciałam uchwycić proporcje... zwyczajnej kieszeni.
W ten sposób powstała kartka z dwiema kieszonkami- jedną na prezent, a drugą na taga z życzeniami. Jak Wam się podoba???
Oczywiście pracę zgłaszam na wyzwanie w Craft4You. W pracy zostały użyte ćwieki zakupione w tym sklepie. 



















A dziś... niestety kiepsko się czuję. Jakieś choróbsko mnie dopadło i właśnie rozkłada na łopatki :( Dlatego najpierw gorąca kąpiel, a potem łóżeczko. I poważnie się zastanawiam nad herbatą z rumem... Nawet jeżeli nie pomoże, to przynajmniej nastrój poprawi :P
Miłego wieczoru :)

4 komentarze:

 1. herbata z rumem to dobry pomysł :) no proszę, a u mnie ten papier leży i nie mogę sobie z nim poradzić, tymczasem świetnie się nadaje na koszulę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, fajnie - jak portfelik.Musisz mnie nauczyć jak taki zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pomysłowe zapraszam do mnie na candy

  OdpowiedzUsuń
 4. Fazy projektowania dokładnie zaprezentowane, a efekt końcowy świetny :)

  OdpowiedzUsuń